12x50 Hayvan Çadırı Kaçırılmayacak Fiyatı İle Son Gün 15 Mart=67.750 TL+KDV


3208 - Defa Okundu.

12x50 Hayvan Çadırı Kaçırılmayacak Fiyatı İle Son Gün 15 Mart=67.750 TL+KDV

12x50 Nadide Model Profesyonel Makaslı Çadır Yapı

 Çadır İskelet Özellikleri

Genişlik:12 M

Uzunluk:50 M

Yan Yükseklik:2 M

Orta Yükseklik:5 M(Statik Hesapları Yapılarak Orta Yüksekliği Maksimum Düzeydedir.Hayvan Yaşamı İçin Orta Yüksekliklerin Önemi Hava Sirkülasyonu Sağlamasıdır.)(Çadır M⊃2; Önemi Kadar M3 Olarak Hacmi’de Bir O Kadar Önemlidir.)

 

  • Ana Taşıyıcı Alt-Üst Makaslar İçi ve Dışı Galvanizli Boru
  • Her 2 M’de 21 Adet İçi ve Dışı Galvanizli Ara Taşıyıcı Boru
     

1.Katman :Astar Brandası Polietilen Su Geçirmez Yıkanabilir Polietilen Branda

2.Katman :Uzunluk 60 m’lik Bölüm Gövde İzolasyon Özel Yay Teknolojisi İle Üretilmiş Kendi Kendini Kurutma Özelliği Olan Saf Beyaz Renk M2 Ağırlığı 500 Gr Orjinal Ürün İzofelt

3.Katman : Uzunluk 60 m’lik Bölüm Gövde İzolasyon Her İki Yüzeyi Folyo Kaplı Bizofol Aba 

4.Katman :Dış Kaplama Brandası Uv Katkılı Bakteri Barındırmaz Alev Yürümez Su Ve Kar Suyu Geçirmez 1.Sınıf Sentetik Branda Ve Canlı Yaşamına Uygun Sertifikalı Üründür.

Çadırda 2 Kapı Mevcuttur. Genişlik 2,5 M Yükseklik 2,5 M (Anahtarlı Kilitlenebilir) Brandalı Kapı

Alın İzolasyon(12 m’lik Bölüm): Özel Astar Branda+Bizofol Aba+1100 Pvc Branda özel pres yöntemi ile yapıştırılarak ısı kayıplarını minimuma indiren sistemdir.

Çadır Tepe Kısmında 15 Adet Havalandırma Sac Bacası Ve Ya 12 Adet Mahya Mevcuttur.

Çadır Ön Arka Sineklik Tüllü Cırtlı Branda Kapaklı Pencereler Ve Ya Talebinize Göre Fiyat Farkı Yansıtılmadan Profil Çerçeveli Pencereler Mevcuttur.

Çadırın Yan Bölümünde Özel Üretim Gün Işığından Yararlanabilmeniz İçin Pvc Doğrama Camlı Pencere Talep Edilmesi Halinde Ek Ücret Talep Edilecektir. 

Ankara İline 400 Km Uzaklıktaki Bölgeler İçin Nakliye Kurulum Bedeli Dahildir.Daha Uzak İller İçin Fiyat Farkını Sormanızı Rica Ederiz.

Her İle Gönderim Mevcuttur.

Yurt Dışına Nakliye Ve Kurulum Hizmeti Verilmektedir.Fiyatlandırma İçin İletişime Geçmenizi Rica Ederiz.

Makaslı Grup Olarak Adlandırdığımız Çadır Yapılar İsmini Profillerinin Çift Sıra Geçmesinden Dolayı Alır. Rüzgar Ve Kar Yağışının Yoğun Olduğu Bölgelerde Tavsiye Edilir. (Çadır Yapılar Kurulduktan Sonra Çadır Eteklerinin Üstüne En Az 80 Cm Gelecek Şekilde Toprak Atılması Gerekmektedir)(Çadır Yapıları Kullanırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktaları Mutlaka Sorunuz)


ÇADIR HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİLERE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ SHOWROOMDAKİ KURULU ÇADIRLARIMIZI YERİNDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ 

SHOWROOM ADRES İSTANBUL YOLU 12.KM 1740 SOK NO 25 BATIKENT ANKARA


Çalışma Saatlerimiz Pazartesi Cumartesi 8:30-18:00

Çadır Yapılar= Aile Yaşam Çadırları-Depo Çadırları-Şantiye Yemekhane-Yatakhane Çadırları-Büyükbaş Hayvan Ağıl Çadırları-Küçükbaş Ağıl Çadırları-Mantar Üretim Çadırları-Solucan Gübre Üretim Çadırları-İpek Böceği Besleme Evleri-Vb...

Yorum Yap

Yorumlar