Hakkımızda

Temelleri  1998 yılında atılan Güney Grupsan Çadır,çelik konstrüksiyon sektöründe 20 yıla yaklaşan yolcuğunda Türkiye’nin  değil Orta Doğu ve Avrupa’nın da en başarılı çadır firmalarından biri haline geldi.

Tüm faaliyetlerinde uluslar arası standartlara uyum ve sürekli gelişim gösteren Güney Grupsan Çadır,ülkesinde yaşadığı başarıyı dünyada yakalama hedefinden taviz vermemektedir.

 

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Sektördeki lider çadır üreticilerinden biri olan Güney Grupsan Çadır, üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan üretim felsefesini sürdürür ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendisini ve ürünlerini sürekli yeniler ve geliştirir. Güney Grupsan Çadır, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak saptama ve karşılama gayesini, özelleştirilebilir çözümler sunarak gerçekleştirir. Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun çadır üretimiyle, yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Yurt İçi ve Yurt dışı hizmet veren Güney Grupsan Çadır’ın hedefi, müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle dünyada adını duyurmakdır.

Kalite Politikamız

Güney Grupsan Çadır tüm ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamıştır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanır. Şirketimiz bünyesinde daima mükemmel kalitede ürün çıkarmayı ve kaliteyi artırma amacında olan Güney Grupsan Çadır siz değerli müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarını anında ve hızlı bir şekilde karşılayarak ve zamanında üretim yaparak sizlerin önerileri ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini geliştirme amacındadır.